Market Manager

Referenciaszám: 0000270
Felvitel időpontja: 2024.06.21.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az adott üzletág termékstratégiájának, marketing és akciótervének összeállítása, kivitelezése, kiértékelése
  • Az üzletági választék mélyreható ismeretén keresztül az üzletágban dolgozó értékesítő kollégák támogatása és a velük való együttműködés
  • Piaci információk gyűjtése, rendszerezése és felhasználása a stratégiákhoz, illetve az információk megosztása a termékmenedzserekkel, trénerekkel
  • Külföldi kapcsolattartás - nemzetközi divíziókkal (nemzetközi akciók adaptálása, megvalósítása)
  • A megvalósított eszközök eredményességének elemzése, jelentések készítése és fejlesztési lépések meghatározása
  • Területi vezetőink és értékesítési munkatársaink értekezletein való részvétel és prezentációk tartása
  • Termékoktatások támogatása piaci információkkal, illetve az oktatásokban való aktív részvétel
  • Képzési terv kidolgozása a divízióvezetővel az új kollégák számára

Tudás, tapasztalás, ami elvárás nálunk:

  • Több éves kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Gyors felfogású, csapatmunkában gondolkodó, rendszerszemléletű, vidám személyiség
  • Jogosítvány és aktív gépjárművezetői gyakorlat
  • Angolul társalgási szintű kommunikáció
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, SAP ismeret előny
  • Budapest, Pest vármegyei lakóhelyet előnyként értékeljük

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • A havi alapfizetésen túl a teljesítményéhez igazodó jutalék
  • Magáncélra is használható céges autó
  • Okostelefon és laptop
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • Nemzetközi rendezvényeken, oktatásokon való részvétel
  • 21. századi modern, természetközeli munkakörnyezet törökbálinti központunkban, ahol ingyen kávé is rendelkezésre áll mindenkinek

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével a jelentkezem@wuerth.hu címre várjuk!

Würth Szereléstechnika Kft. - HR osztály