Shop értékesítő (Szombathely)

Referenciaszám: 0000269
Felvitel időpontja: 2024.05.21.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Termékeink értékesítése és kompetens szakmai tanácsadás ügyfeleink számára
  • Ajánlatok készítése, vevőkkel történő napi szintű többcsatornás kapcsolattartás, saját vevőállomány kezelése a sikeres értékesítés és a vevői elégedettség szellemében
  • A folyamatos készletellátás biztosítása (áruátvétel, árufeltöltés, készletellenőrzés)
  • Együttműködés az üzletvezetővel, a helyi értékesítési csapatokkal és a cégközpontban dolgozó kollégákkal

Tudás, tapasztalás, ami elvárás nálunk:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség mellett, műszaki termékek bolti értékesítésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség és proaktív ügyfélkezelés úgy, hogy közben jól érzd magad a mindennapi munkában
  • Önállóság és precizitás
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • Ha az SAP vállalatirányítási rendszert ismered és németül vagy angolul társalgási szinten beszélsz, az előnyödre válhat a munkában

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Munka-magánélet egyensúly: Kiszámítható, normál munkarend, hétfőtől-péntekig tartó munkavégzéssel
  • Hogy sikeres értékesítőként hosszútávon is megtaláld számításodat nálunk
  • Első lépésben hatékony betanítással felkészítünk a napi feladataidra, majd a későbbiekben is rendszeres oktatásokban részesítünk
  • Versenyképes alapfizetésen túl, az elvárásokkal arányos tervteljesítési prémiumot
  • Cafetéria csomagot
  • Munkába járási támogatást a törvényi előírásoknak megfelelően

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével a jelentkezem@wuerth.hu címre várjuk!

Würth Szereléstechnika Kft. - HR osztály